O Firmie

PKP CARGOTABOR Spółka z o.o. jest jedną z największych Spółek zajmującą się naprawą, utrzymaniem i modernizacją taboru kolejowego w Europie. Spółka należy do Grupy PKP CARGO największego na rynku krajowym i drugiego w UE operatora świadczącego kompleksowe usługi logistyczne.

Dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu pracowników, oferujemy szeroki zakres usług utrzymania taboru kolejowego, dostosowanych do indywidulanych potrzeb i wymagań Klienta.

Specjalizujemy się w:

Naprawach bieżących i okresowych wagonów towarowych i lokomotyw Przeglądach kontrolnych i okresowych Fizycznej likwidacji taboru Modernizacji lokomotyw elektrycznych Regeneracji i produkcji zespołów i podzespołów do taboru trakcyjnego i wagonowego

Oferujemy również

Szeroką gamę robót spawalniczych Diagnostykę taboru Legalizację przyrządów pomiarowych w naszych laboratoriach i wzorcowanie wagonów tarowych

Sprawne i szybkie działanie umożliwia nam serwis mobilny na terenie całego kraju i za granicą.

Dbamy o to, aby nasza praca była na jak najwyższym poziomie.

Naszym największym potencjałem jest wieloletnie doświadczenie, wysoka specjalizacja i profesjonalny zespół wysoko wykwalifikowanej kadry. Dzięki wprowadzonym nowoczesnym metodom zarządzania i stałym podnoszeniem efektywności działań operacyjnych, Spółka daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Dążymy do spełniania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Rozwój

Stale podnosimy swój zakres kompetencji i staramy się być firmą elastyczną poprzez wejścia również w inne segmenty działalności takie jak np. usługi spawalnicze dla innych branż czy prace inżynieryjne na taborze.

Zarząd firmy Historia firmy

Zakłady

Naszą szeroką gamę usług świadczymy w 15 Zakładach Napraw Taboru zlokalizowanych na terenie całego kraju.

PKP CARGOTABOR Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 17
02-021 Warszawa
(+48) 22 391 49 80
sekretariat.warszawa@pkpcargotabor.com
Projekt i realizacja Santri.eu