OFERTA PRACY - Specjalista ds. zakupów

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie, we współpracy z merytorycznymi komórkami Spółki podstępowań zakupowych.
  • Obsługa Platformy zakupowej PKP CARGO w ramach prowadzonych postępowań.
  • Analiza dokumentacji przetargowej.
  • Prowadzenie analiz warunków handlowych oraz negocjowanie umów.
  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej na posiedzenie Organów Spółki.
  • Współpraca i uczestnictwo w postępowaniach zakupowych Grupy PKP CARGO.
  • Przygotowywanie umów handlowych.
  • Monitoring wniosków wynikających ze współpracy z dostawcami oraz ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami.
  • Bieżąca analiza rynku dostawców dla zamawianego asortymentu usług i dostaw.

Wymagane doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne/prawnicze – bądź w trakcie studiów
  • 1-2 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word.
  • Gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności Firmy.
  • Doświadczenie w obsłudze elektronicznych systemów ofertowania będzie dodatkowym atutem.
  • Dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość wykonywanej pracy.
  • Komunikatywność pozwalająca na budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Umiejętność ustalania priorytetów.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole.
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Samodyscyplina i zdolność do pracy w stresie i pod presją czasu.
  • Zdolności analityczne, orientacja na wynik.

Sposób aplikacji:

Wynagrodzenie:

Miejsce wykonywania pracy:

Warszawa
PKP CARGOTABOR Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 17
02-021 Warszawa
(+48) 22 391 49 80
sekretariat.warszawa@pkpcargotabor.com
Projekt i realizacja Santri.eu