OFERTA PRACY - Praktyki ślusarz, elektryk, operator obrabiarek skrawających oraz mechanik pojazdów kolejowych

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Realizację zajęć praktycznych na terenie sekcji w Kluczborku
  • Miesięczne wynagrodzenie aktualizowane w każdym roku nauki:
    • W pierwszym roku nauki 550,00 zł brutto
    • W drugim roku nauki 600,00 zł brutto
    • W trzecim  roku nauki 650,00 zł brutto
  • Bardzo dobre warunki socjalne.
  • Możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.
  • Ciepłe posiłki w okresie zimowym.
  • Dopłatę do Świadczeń przejazdowych PKP.
  • Dodatkowe wynagrodzenie z okazji Święta Kolejarza

Wymagane doświadczenie

PKP CARGOTABOR Sp. z o. o. ogłasza nabór na praktyki na rok szkolny 2023 / 2024 dla uczniów Szkoły Branżowej I stopnia w zawodach:
„ŚLUSARZ, ELEKTRYK, OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH ORAZ MECHANIK POJAZDÓW KOLEJOWYCH"

Wynagrodzenie:

Miejsce wykonywania pracy:

Zachodni Zakład Napraw Taboru w Kluczborku
PKP CARGOTABOR Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 17
02-021 Warszawa
(+48) 22 391 49 80
sekretariat.warszawa@pkpcargotabor.com
Projekt i realizacja Santri.eu